היתרונות בפניה לקבלן מפתח

היתרונות בפנייה לקבלן מפתח

פרויקטי בנייה הם פרויקטים מורכבים מאד. הם נוגעים באספקטים שונים ורבים מאד של המבנה וגם כוללים לא מעט אנשי מקצוע, האחראים כל אחד מהם, על תחום אחר הקשור בבנייה עצמה.
כאשר מדברים על קבלן עד מפתח מתכוונים לקבלן בניין האחראי על הפרויקט עצמו והוא זה שסוגרים מולו את החוזה. אותו קבלן מעסיק את קבלני המשנה וגם דואג, בין היתר, לאספקת הציוד והחומרים הנדרשים לעבודת הבנייה.

כתובת אחת לפנות אליה

במקרים של שינויים או כל בעיה שהיא הקשורה לפרויקט, פנייתו של הלקוח תהיה לאותו קבלן מפתח, האחראי לספק את המענה הנדרש ולתת את הפתרון הרלוונטי לבעיה או לשינוי המתבקש. המחפשים קבלני מפתח יגלו לא מעט אנשי מקצוע המציעים את השירות, כמו גם חברות קבלניות יזמיות המשמשות כקבלנים כאלה. פנייה לקבלן מפתח מביאה אתה יתרונות רבים והופכת אותה לבחירה נכונה עבור הלקוחות השונים. אחד היתרונות, למשל, הוא העבודה ברצף. קבלן המפתח הוא זה המתאם בין כל קבלני המשנה וכל נותני השירות. הוא זה המחליט במי לבחור וגם מתי להיעזר בשירותיו של כל אחד מהם. הלקוח איננו צריך לטפל בדבר ויכול להיות בטוח כי העניינים הקשורים לפרויקט יטופלו על ידי גורם אחד, מקצועי ומנוסה.

אחריות לפרויקט

יתרון נוסף הוא עניין האחריות. בין אם בשל עבודה באיכות ירודה, פיגור בלוח הזמנים או הצורך בביצוע שינויים כלשהם הקשורים לבנייה, הכתובת היא אותו קבלן ראשי, קבלן מפתח, האחראי לתת ללקוח את המענה. קבלן המפתח הוא הגורם המוסמך לעשות זאת וגם הכתובת שאליה פונים במידת הצורך. לא צריך לפנות לקבלני המשנה ולאותם אנשי מקצועי המעורבים בפרויקט ובאחריותו של הקבלן הראשי לטפל בכל זה.

אמנם, עלות הבנייה בפרויקטים בהם מעורבים קבלנים ראשיים, קבלני מפתח, תהיה גבוהה יותר. יחד עם זאת, מובטחת איכות גבוהה ו"ראש שקט" ללקוח לאורך כל שלבי של הפרויקט (מהשלבים הראשוניים ועד קבלת המפתחות, בסיומו של תהליך הבנייה).

שוקלים להיעזר בשירותיו של קבלן מפתח, קבלן ראשי, לביצוע פרויקט בנייה או שיפוץ כלשהו? פיקסמן, חברה קבלנית מובילה בתחומה ועם ניסיון בשיפוצים בסדרי גודל שונים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים ומענה לשאלות שונות, התקשרו לטלפון 03-7575775

דילוג לתוכן