על הסיווג בתחום השיפוצים

על הסיווג בתחום השיפוצים

רוצים לשפץ את הבית או את המשרד שלכם? זקוקים לשירותיהן של חברות שיפוצים? אם כן, חשוב שתקפידו לעבוד אך ורק עם חברות הרשומות בפנקס הקבלנים, חברות המוסמכות לבצע את סוג העבודה שבה אתם מעוניינים. ישנם סיווגים שונים לתחום הבנייה והשיפוצים וכדי להבטיח שזכיתם במענה המתאים, עליכם גם לוודא שהסיווג של אותה חברה שבה בחרתם רלוונטי לשיפוץ שאותו היא נדרשת לבצע.

אבל תחילה, מה אומר החוק בנושא

לא כל קבלן שיפוצים, אותו בעל מקצוע המתמחה בביצוע עבודות שיפוץ, יהיה רשום בפועל בפנקס הקבלנים. קבלן, הרשום בפנקס ותחת הסיווג 131, יוכל לבצע עבודות שיפוץ נרחבות בדרך כלל (ששווין מעל ל-35,000 ₪), עבודות שיפוץ המכונות "עבודות הנדסה בנאיות". עבודות אלו תוכלנה להתבצע בפועל אך ורק על ידי קבלני שיפוצים הרשומים בפנקס הקבלנים ותחת הסיווג המתאים וזאת על פי החוק. המעוניינים לבצע שיפוץ בסדר גודל שכזה (ומעלה) מחויבים על פי החוק במדינה לפנות ולהעסיק אך ורק קבלנים אלה, וזה איננו בגדר המלצה.

איך מוצאים את החברה המתאימה

ישנן כיום לא מעט חברות שיפוצים במרכז המציעות את שירותיהן. למתעניינים בביצוע שיפוצים איכותיים וגם מקצועיים, מומלץ מאד לערוך סקר שוק ולבדוק אילו חברות תוכלנה להציע את המענה המתאים, חברות הרשומות בפנקס הקבלנים. כדאי מאד גם להגדיר את הצרכים ואת התקציב הרלוונטי לאותו פרויקט וכן לפנות ללקוחות קודמים שנעזרו בשירותיהן של חברות השיפוצים. חשוב לזכור – על איכות ובטיחות אסור להתפשר. ולכן, גם אם הדבר כרוך בהוצאה כספית גבוהה יותר מהמתוכנן, כדאי מאד לשקול זאת. בסופו של דבר, על אותו מבנה לעמוד בכל תקני הבטיחות והבנייה הנדרשים ורק חברה מקצועית ומנוסה, שבה אנשי מקצוע עם ההכשרה המתאימה, תוכל להציע ולספק זאת ללקוחותיה.

רוצים לערוך שיפוץ כלשהו? חשוב לכם שהשיפוץ שיתבצע יהיה מקצועי ואיכותי מאד? פיקסמן, חברה קבלנית מובילה בתחומה ועם ניסיון בשיפוצים בסדרי גודל שונים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים ומענה לשאלות שונות, התקשרו לטלפון 03-7575775

דילוג לתוכן