יזמות נדל"ן

מה תפקידו של יזם?

בניית מבנה חדש, תמ"א 38, או יצירת מרחב משרדים חדש, כולם פרויקטים הדורשים עבודת תכנון יסודית ומדוקדקת הן מבחינה אדריכלית והנדסית והן מבחינה כלכלית.
היזם הוא הגורם המאגד את כל האלמנטים התכנוניים הנדרשים עבור בניית פרויקט חדש.
יזמות בנייה כוללת בתוכה את רכישת הקרקע, תכנון המבנה יחד עם אנשי מקצוע, שיווק הפרויקט ומעקב שוטף אחר הביצוע שלו. יש לזכור שיזם וקבלן הם שני דברים שונים – בעוד שקבלן משמש כגורם ביצועי בעיקר, היזם הוא זה שאחראי על ניהול כל הפרויקט, בכלל האספקטים הרלוונטיים אליו.
חברת פיקסמן היא חברת בנייה מנוסה ומקצועית העוסקת ביזמות וניהול פרויקטי בנייה ייחודיים השמה דגש מיוחד על עיצוב הפנים והחוץ באווירה מודרנית וצעירה.

איך בוחרים יזם איכותי?

בחירת יזם אינה דבר פשוט. כדאי להסתמך על כמה מאפיינים מרכזיים:
ניסיון – לא משנה מהו בעל המקצוע שאתם בוחרים, ניסיון הוא תמיד אלמנט קריטי.
ביזמות נדל"ן הנושא חשוב כפליים, כי תחום זה טומן בחובו לא רק עבודה אסתטית ונאה, אלא גם בטיחות, בטחון בירוקרטי והשפעה רבה על אורח החיים של האנשים המתגוררים או העובדים במבנה המוגמר. אנחנו בחברת פיקסמן מעסיקים אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בכל תחומי הבנייה. ניתן להתרשם מהפרויקטים שביצענו ולהיווכח שאנו שמים דגש על כל הפרטים הקטנים מא' ועד ת'.
עבודה מול קבלני בנייה טובים – י זמי בנייה צריכים בסופו של דבר "רשות מבצעת", שהיא הקבלן. לעתים הקבלן הוא חיצוני ולעתים הוא חלק מחברות בנייה שעושות עבודת יזמות וקבלנות יחד. החשיבות של הקבלן היא עצומה כי בסופו של דבר הוא אחראי על איכות העבודה בשטח. חשוב לבחור רק ביזם שעובד עם קבלנים איכותיים. חברתנו שמה דגש מיוחד על כך ואנו קבלני הביצוע של הפרויקטים שלנו.
סגנון עבודה מתאים – לחברות בנייה שונות יכול להיות סגנון בנייה שונה באופן מהותי. חשוב לבחור בסגנון המתאים יותר לפרויקט שאמור להתבצע – האם זה צריך להיות מודרני? כפרי? בבנייה ירוקה? אנו ב-Fixman עוסקים בבנייה בסגנון מודרני המשלב הרבה צבע, שמחת חיים וחומרים ייחודיים, במראה צעיר וחדש יחסית בעולם הבניה.

דילוג לתוכן