עבודות גמרים

תהליך הבנייה הינו מורכב וארוך וכולל מספר שלבים

קבלן הבנייה והשיפוצים מקבל לידיו את התוכניות כפי שהוכנו על ידי הארכיטקט. במידה ויש צורך בבניית שלד או בתוספות בניה הרי שהתכניות חייבות לכלול תכניות קונסטרוקציה שמאושרת על ידי מהנדס מוסמך. אלו חיוניות כדי שהמבנה הסופי יהיה יציב ובטוח למגורים. לאחר בניית השלד מתחילות עבודות הגמר שמתבצעות שלב אחרי שלב. בכל בית יש מערכות שונות כמו חשמל, אינסטלציה, תקשורת, גז ואחרות.

מערכות שונות

מרבית המערכות הללו מורכבות מפריטים שמותקנים בתוך הקירות או מתחת למרצפות. לכן, במקרים רבים, מתחילים בהקמת המערכות הללו עוד לפני עבודות היציקה או הנחת החיפוי לרצפה ולקירות. החלק הגלוי לעין במערכות הללו הוא אביזרי הקצה. במערכת אינסטלציה מדובר על הברזים לסוגיהם,  על ראשי המקלחת ועוד. במערכות החשמל מדובר על התקעים, גופי התאורה, וכן הלאה.

עבודות גמר שונות

עבודות גמרים מבוצעות על ידי מומחים מקצועיים בכל תחום. פרק אחד בעבודות גמר מוקדש לחיפוי הרצפות ויש סוגים שונים של חיפוי, החל מריצוף אבן לסוגיו, דרך, פרקט, שטיחים מקיר לקיר ועוד. חיפוי נוסף הינו לקירות מטבחים, חדרי אמבטיה, שירותים ועוד. בכל בית יש חללים וחדרים אשר יש צורך לסגור אותם בדלתות, בחלונות, בתריסים ועוד. כאן ייכנסו לעבודה אנשי אלומיניום ונגרים. קבלן ביצוע מקצועי שולט בכל העבודות הללו ומנהל את כל התהליך על פי לוח זמנים מסודר. הוא עובד מול הארכיטקט וגם מול בעל המבנה.

החשיבות של עבודות גמר

לדעת רבים, התהליך של עבודות הגמרים הינו המורכב, המאתגר והחשוב ביותר בכל עבודות השיפוצים והבנייה בגלל שהמראה הסופי של הבית תלוי רבות באיכות העבודה. חברתנו הינה בעלת ידע וניסיון ומעסיקה בעלי מקצוע מעולים בכל תחום. אנו משתמשים בחומרים איכותיים אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן. אנשים מבלים בבית או במשרד זמן רב, ולכן, הסביבה העוטפת אותם צריכה להיות נעימה ויפה. אנו נדאג לביצוע איכותי ומושלם עבורם.

 

אנחנו בחברת פיקסמן מתמחים בעבודות גמרים ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן